Image

Víno JaKUBA ... víno ze-mě

Víno JaKuba je vinařství, které vzniklo ve Velkých Pavlovicích, v centru velkopavlovické vinařské podoblasti, v mikroregionu Modré hory.

Vyčlenilo se z tradičního vinařství Lacina, které si za svou historii  získalo velký zájem milovníků vína díky vysokému standardu kvality, který drží ročník od ročníku od svého vzniku až dodnes.
     Já a KUBA se snažíme tuto kvalitu držet a dát do vína i něco ze-mě... 

Co se děje u JaKUBA a kolem JaKUBA . . .

Image
Image

Tento "předhodovní" týden proběhne Víno o sedmé jen ve středu 15.8. a v pátek 17.8. !!! V sobotu totiž nechceme pit, abychom mohli v nedělu hodovat. ;-) Juchůůů!!!

Image

Víno o sedmé 2018

Víno v oranžovém 2018

Image

Děkujeme všem, kteří našli při sobotním Vínu v oranžovém cestu do našeho Koplína a ochutnali naše vína z vinařství JaKUBA. Těšíme se na shledanou při "sametových" Svatomartinských otevřených sklepech 17. listopadu, kde dálipánbůh ochutnáte i první víno roku 2018.

Image

V sobotu 7. července 2018 se jako sklep číslo 24 otevře také náš dvůr v ulici Dlouhá, kde budete moci ochutnat naše vína na tradiční akci Víno v oranžovém. Všechny srdečně zveme ! Kromě vína se u nás můžete těšit také na meruňkové buchty a něco dobrého z našeho grilu.