Notice: Undefined variable: ub in /data/web/virtuals/187870/virtual/www/domains/vinojakuba.cz/administrator/components/com_hikashop/helpers/helper.php on line 2866

Notice: Undefined variable: ub in /data/web/virtuals/187870/virtual/www/domains/vinojakuba.cz/administrator/components/com_hikashop/helpers/helper.php on line 2874

Ubytování Anička

Ubytování se nachází v příjemném prostředí našeho rodinného vinařství.

Počet pokojů:

Maximální kapacita: 12 osob

Cena: 400Kč/osoba bez DPH

Každý pokoj má vlastní koupelnu.

 

K dispozici je zastřešená, zděná pergola /koplín/ , která funguje jako letní kuchyň. Je zde lednice, varná konvice, mikrovlnka, dvouplotýnkový vařič, gril, udírna, TV, posezení.

Wi-fi v celém objektu.

Domací zvířata nejsou povolena.

 

V průběhu letní sezóny v odpoledních a večerních hodinách slouží část dvora jako vinná zastávka – otevřený dvůr pro veřejnost.

 

Ve dvoře se nachází také herní prvky pro děti, jezírko s hloubkou 1m, schodiště k pokojům – prosím, dbejte zvýšené opatrnosti, za případné zranění dospělých osob i dětí neručíme!

 

Jsme rádi, když se u nás hosté cítí dobře, ale prosíme o dodržování nočního klidu, a sice od 22:00- 6:00 hodin.

REZERVACE

Potvrzením Vaší rezervace ubytování souhlasíte s výše uvedenými podmínkami.

tel. 732541828

e-mail: anicka@vinojakuba.cz

O víně JaKUBA

Víno JaKUBA .je nové vinařství, které vzniklo ve Velkých Pavlovicích, v centru Velkopavlovické vinařské podoblasti, v mikroregionu Modré hory. Nováčkem je ale pouze název. Víno JaKuba se vyčlenilo z tradičního velkopavlovického vinařství Lacina, které si za svou historii získalo velký zájem milovníků vína díky vysokému standardu kvality, který drží ročník od ročníku od svého vzniku až dodnes.